Keusoten luottamusmiehet


Keusoten pääluottamusmies

Pia Honkanen

Lähihoitaja

pia.honkanen@keusote.fi

p. 050 497 2667



Keusoten varapääluottamusmies

Anu Huovinen

Sairaanhoitaja

anu.huovinen@keusote.fi

050 497 2829


Keusoten sosiaalialan alakohtainen luottamusmies

Sasu Saastamoinen

Sosionomi (AMK)

sasu.saastamoinen@keusote.fi

050 497 7300


Keusoten sosiaalialan alakohtainen varaluottamusmies

Pasi Solonen

Ohjaaja

pasi.solonen@keusote.fi

050 497 0525


Keusoten yksityinen sektori

Heidi Kaukinen

Luottamusmies, Palvelukeskus Åvik


Keusoten Ridasjärven päihdehoitokeskus pääluottamusmies

Kata Paldanius

kata.paldanius@ridis.fi


Keusoten Ridasjärven päihdehoitokeskus varapääluottamusmies

Heli Soisalo

heli.soisalo@ridis.fi