Yhdistyksen hallitus








Yhdistyksen puheenjohtaja

Anu Huovinen

sairaanhoitaja/tiiminvetääjä

anu.huovinen@keusote.fi
050 497 1991


Yhdistyksen varapuheenjohtaja

Eija Skyttä (JHL 873:n yksityinen sektori)

lähihoitaja/ohjaaja

skyttä.eija@gmail.com

p. 040 5843356



Yhdistyksen sihteeri

Eva Kiuru

perheohjaaja

eva.kiuru@keusote.fi



Yhdistyksen taloudenhoitaja

Sari Kouhia

sosiaaliohjaaja

sini.kouhia@gmail.com



Yhdistyksen jäsenasiainhoitaja

Pia Honkanen

lähihoitaja

pia.honkanen@keusote.fi

p. 050 497 2667


Yhdistyksen tiedottaja

Jan-Erik Kiuru

asiakasneuvoja

jan-erik.kiuru@keusote.fi



Muut yhdidstyksen hallituksen jäsenet

Jaana Saloranta (JHL 873:n yksityinen sektori)

hoitoapulainen

jsaloranta3@gmail.com


Leila Rajalakso




Tarja Katajamäki